Четвер, 29 березня 2018

Студентка ПолтНТУ взяла участь у програмі міжнародного обміну «I.L.A.B – Intercultural learning and beyond»

Студентка гуманітарного факультету групи 301 ГФ Бечкало Неля взяла участь у програмі міжнародного обміну «I.L.A.BInterculturallearningandbeyond», що відбувався 14-22 березня 2018 року в місті Тортона (Італія).

Основна мета обміну – налагодження міжкультурного діалогу. Тренінг уможливив упровадження інноваційних методів неформальної освіти в діяльності місцевих громадах. Учасники ділилися своїм досвідом та пізнавали культуру інших країн.

Йога сміху, італійський вечір, шоу талантів світу, невербальне спілкування, лекції про толерантність, стереотипи та дискримінація – усі ці теми були висвітлені під час групових дискусій. Кожен учасник розробив та втілив у життя конкретний проект, з-поміж яких: форум театр, жива бібліотека, невербальне спілкування, інтерактивне оповідання, міжкультурний пошук скарбів, що були представлені в місцевих школах й театрі.

- Завдяки таким молодіжним обмінам я відкриваю для себе нові горизонти, нові можливості та перспективи. Але найголовніше, я знаходжу справжніх друзів, навіть якщо між нами тисячі кілометрів, – розповідає Неля Бечкало.

За матеріалами кафедри

іноземної філології та перекладу

ЗНО-2018. Реєстрація
+20 до ЗНО