Четвер, 29 березня 2018

Викладачі кафедри українознавства, культури та документознавства ПолтНТУ відвідали компютерні курси

Прагнучи відповідати новітнім тенденціям в освіті й інформаційному забезпеченні виробництва та з метою практикоорієнтованості навчання науково-педагогічні працівники кафедри українознавства, культури та документознавства відвідали теоретико-практичний курс роботи з комп’ютерною програмою «М. Е. Doc».

Протягом двох місяців навчання було набуто актуальних навичок роботи з документами в електронному середовищі, проаналізовано практичні та законодавчі аспекти впровадження електронного цифрового підпису, електронного документообігу. Після складання кваліфікаційного іспиту, набуті знання підтверджено сертифікатом, що надає право викладати відповідні навчальні курси.

Приємно зазначити, що заняття відбувалися на базі Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, адже саме в ПолтНТУ створені всі необхідні умови для професійного зростання й вдосконалення як викладачів, так і студентства.

За матеріалами кафедри українознавства,

культури та документознавства

ЗНО-2018. Реєстрація
+20 до ЗНО