Європейська практика формування енергоефективної свідомості

5-6 грудня 2019 р.

5-6 грудня 2019 року в рамках проведення лекційного заняття к.е.н., доцентом Національного університету "Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка" Скриль Віталією на тему: «Європейська практика формування енергоефективної свідомості», було обговорено питання популяризації енергозбереження в Україні. Під час лекції студентами були проаналізовані питання європейської практики виховання культури енергоспоживання в Польщі та Німеччині, виокремлені найбільш прийнятні способи підвищення культури енергоспоживання для українського суспільства. Акцентовано увагу на найбільш дієвих принципах навчання та проведення цільової інформаційної кампанії з питань енергозбереження. Студенти з цікавістю поставилися до поданого матеріалу. Підсумком заняття стало проведення інтерактивної гри на наступні тематики: «Споживаємо енергію розумно», «10 порад з економії енергоресурсів», «Як отримати корисне з некорисного».