IV міжнародна науково-практична конференція «Архітектура: Естетика+ Екологія+ Економіка»

1 жовтня 2019 р.

1-2 жовтня у ПОЛТАВСЬКОМУ НАЦІОНАЛЬНОМУ ТЕХНІЧНОМУ УНІВЕРСИТЕТІ ІМЕНІ ЮРІЯ КОНДРАТЮКА відбувалась IV Міжнародна науково-практична конференція «Архітектура: Естетика+ Екологія+ Економіка». Науковці та студенти ПолтНТУ представили свої пропозиції до концепції сталого розвитку міста. У рамках проекту Жана Моне Еразмус + "Виклики енергоефективності: співпраця України з ЄС" доцент кафедри економіки підприємств та управління персоналом Биба Володимир представив свою доповідь. Презентація була присвячена питанням європейської моделі енергоефективної економіки. На конференції виникли бурхливі дебати та питання. Крім того, студенти та науковці ПолтНТУ обговорили актуальні проблеми європейських тенденцій.